יישור שיניים מחיר

 יישור שיניים מחיר גבוה או נמוך, זה תלוי

איך נקבע מחירון לטיפולי יישור שיניים ?

קיימים מגון של מחירונים בטיפולי יישור שיניים. וזה יכול לתסכל את מי שלא מבין לפרש אותם. לכן אנסה לתת לכם קוים על מנת שתוכלו לבחור את הרופא ואת הטיפול המתאים ביותר.

 מהם הגורמים שיכולים להשפיע על המחיר הדרוש לטיפול אורתודנטי ?

1. מומחיות הרופא

ככל שהרופא מומחה ומקפיד להתעדכן על ידי קריאת מאמרים ונסיעות לכנסים, כך תהיו בטוחים שתקבלו את הטיפול המושלם והמתאים ביותר. כמובן  שלימודים אלו גורמים הוצאות נוספות לרופא וזה יכול להשפיע על עלות הטיפול. למרות זאת, מומלץ מאוד לבצע טיפול יישור שיניים אצל רופא מומחה על מנת לקבל אבחנה נכונה ומידע ברור על כל הטיפולים האפשריים והחלופים. אבחנה נכונה ותוכנית טיפול נכון מהווים מקדמה לתוצאה נכונה ובריאה. כמו כן, קיימים דיוקים רבים בתהליך הטיפול. אורתודנט מומחה יידע לאבחן אותם על מנת לקבל תוצאה אסתטית שתתאים לפנים שלכם בצורה אישית. לכן, אין להתפשר ולוותר על אורתודנט מומחה מסיבה תקציבית. לא עושים טיפול אורתודנטי פעמיים !

לאורתודנט מומחה, מופיעים בחותמת שני מספרי רישיונות של משרד הבריאות. הראשון של רופא שיניים, והשני של מומחה ליישור שיניים.

2. חומרים דנטליים

 קיימים סוגי חומרים שונים בתכונתם ובאיכותם, שמשפיעם על עלות הטיפול.

אנחנו, במרפאתנו מקפידים לא לשחזר חומרים. כל החומרים חדשים ובדוקים על ידי המומחה ד”ר אוריאל בלוך.

יש חוטים מיוחדים המרכיבים טיטניום שתכונותם טובות לבריאות השיניים בזמן הטיפול. חלק מהקוביות מוסיפות יתרונות לטיפול כמו קוביות שקופות או ננעלות, ומעלים את עלות הטיפול.

3. מעבדות

כל טיפול אורתודנטי דורש מכשירים אישים הבנויים על ידי טכנאי במעבדת שיניים. לדוגמא, בסוף כל טיפול, חובה להרכיב מכשירים לשמירת מצב. תבדקו שעלות הטיפול כולל מכשירים אלו. יש סוגים שונים של מכשירים. קיימים הבדלים בין סוגי המכשירים ואיכותם ונוחותם בהרכבתם. כמו כן,   לעיתים, המטופל יכול לקבל מספר מכשירים נוספים לשמירה ולהגברת הנוחות.

4. טכנולוגיות חדשות

במידה והתחלתן לעבור טיפול עם טכנולוגיה מתקדמת,(חיזוי דיגיטלי, התאמה אישית, יישור שיניים שקוף, יישור שיניים בלתי נראה, יישור שיניים ללא גשר, יישור שיניים פנימי), אז האורתודנט מומחה משתף את מעבדת ההייטק בישראל או בעולם בכדי לקבל את השירות הנדרש. כמובן שירותים אלו מגדילים את עלות הטיפול. למרות זאת, האורתודנט המומחה הבקי ברוב השיטות יעזור לכם למצוא את השיטה הנכונה ביותר שתתאים לתקציב שלם.

5. שירות.

כמובן, במרפאות פרטיות, משקיעים הרבה על מנת להעניק לכם את השירות והחוויה הטובים ביותר. מקפידים על מענה  או חזרה טלפוני בהקדם. קובעים תורים ארוכים להמתנה מואטת, דואגים שהרופא יקבל מספר פעמים בשבוע וייתן מענה מהיר במקרה הצורך. מאפשרים שירות אישי ומהיר.

לסיכום, במרפאתנו, מטרתנו היא לשטף אתכם בחוויה אומנותית ולהעניק לכם טיפול יישור שיניים יעיל במחיר שיתאים לכם.