Invisalign שיטת יישור שיניים

 יישור שיניים בלת נראה על ידי קשתיות יישור שקופות בשיטת Invisalign אינויזליין

 

לוגו אינויזליין (2)

שיטת Invisalign אינויזליין – הקדמה

[evp_embed_video url=”http://smileart.co.il/wp-content/uploads/2013/08/הדמייה-אינויזליין-מהצד.wmv”]

יישור שיניים שקוף מעל יישור עם קוביות

חלמתם על טיפול יישור שיניים שלא ידרוש להרכיב קוביות. אתם מעוניינים להרכיב רק מכשור עדין נשלף ושקוף? ד”ר אוריאל בלוך שמח להציג לכם שיטת Invisalign.

שיטת האינוויזלין היא שיטה חדשנית העונה על היכולת להעניק למטופל טיפול אורתודנטי באמצעות סדרה של מכשירים שקופים ובלתי נראים כלל.  זו לעומת טיפול אורתודנטי רגיל הנעשה באמצעות טבעות וחוטים שמודבקים בחלק החיצוני של השיניים ונראים לעין כל.

טיפול בשיטת INVISALIGN נעשה על ידי סידרה של קשתות שקופות הניתנות לשליפה החוצה, אשר מחליפים אותם כל שבועיים. והן מיוצרות ומותאמות באופן אישי לכל אחד. התהליך יעשה לאט ובטוח עד ליישור ולמיקום הסופי אשר נקבע על ידי ד”ר אוריאל בלוך.

יישור שיניים שקוף
יישור שיניים שקוף בשיטת אינוויזליין

שיטת Invisalign אינויזליין – יותר מ-2.6 מיליון מקרים

חיוך אחרי יישור שיניים

בכל העולם, שיטת INVISALIGN עזרה לכ-2.6 מיליון איש ואישה לשפר את החיוך שלהם. וזו בצורה בלתי-נראת ונוחה.

יישור שיניים שקוף בשיטת אינוויזליין

כיצד פועלת שיטת האינוויזלין?

יישור שיניים שקוף אינויזליין מודפס תלת מימד

שיטת האינוויזלין משתמשת בטכנולוגיית מחשוב תלת מימדית ובאמצעי ייצור מדוייקים המדמים את תוצאת הטיפול הרצויה לתיקון המלא של השיניים.

הטיפול מתבצע על ידי סדרה מותאמת ומוגדרת של פלטות שקופות הנשלפות, העשויות מפולימור רפואי דק ושקוף, שאיננו נראה כלל כשמרכיבים אותו.

הפלטות, המותאמות אישית לכל מטופל גורמות לתזוזת השיניים באמצעות הפעלת כוח מבוקר עליהן. ההבדל העיקרי בין טיפול אורתודנטי רגיל לבין טיפול בשיטת האינוויזלין הוא שהאינוויזלין לא רק שולטת בכוח המופעל אלא גם מתזמנת את יישום הכוח: רק שיניים מסויימות מוזזות בכל שלב של הטיפול. תזוזות אלו נקבעות על ידי הרופא המטפל. משך הזמן שכל פלטה מורכבת על השיניים הוא שבועיים עד שעוברים לפלטה הבאה לעוד שבועיים נוספים וכן הלאה כך בסוף הטיפול יגיעו השיניים למקומם הרצוי והמתוכנן.

בעבר משך שנים רבות השתמשו האורתודנטיים במכשור נשלף לפעולות מוגבלות בלבד. כיום לעומת זאת השימוש בטכנולוגיית מחשב ושיטת הייצור המדוייקת מאפשרים טווח נרחב של טיפולים בדיוק מרבי, גם בטיפולי יישור שיניים שקוף.

עליון לפני
עליון אחרי
יישור שיניים שקוף. תמונה להמחשת השקיפות והעדינות של הסד השקוף
יישור שיניים שקוף בשיטת אינוויזליין

ממה מורכבות הפלטות?

הפלטות הן בלתי נראות, העשויות מחומר תרמופלסטי אשר פותח במיוחד בשביל תכניות הטיפול של אינוויזלין. מלבד היותן שקופות ואינן נראות, הן ניתנות להסרה מהפה לצורך אכילה ושתיה או לשם צחצוח שיניים ושמירת היגיינת הפה.

יישור שיניים שקוף אינויזליין מודפס תלת מימד

כיצד מייצרים את המכשירים?

לאחר הבדיקה הכללית הרופא המטפל לוקח מידות של שיני המטופל ושולח לחברה בארצות הברית המייצרת את הפלטות השקופות בשילוב צילומי רנטגן וצילומים קליניים. לאחר מכן הרופא מחליט על תכנית טיפול בעזרת הדמיה ממוחשבת.

אורך שלב קבלת הפלטות השקופות אורך כחודש.

לאחר הבדיקה, בשילוב צילומי רנטגן וצילומים קליניים – טכנאי החברה מבודדים את השיניים ומזיזים אותם בהתאם לתכנית הטיפול שייצר האורתודנט המטפל.

לאחר מכן, ישנה תכנה המחלקת את תזוזת השיניים לשלבים, הרופא המטפל בודק את הסימולציה הממוחשבת ובהתאם לצורך ולדרישות המטופל והצפייה המקסימלית של הטיפול, מאשר או משנה את הטיפול.

לאחר האישור, מיוצרת פלטה שקופה (מיישר שקוף) העשויה חומר קשיח וגמיש עדין ושקוף עבור כל שלב ולאחר מכן כל הפלטות נשלחות לרופא המטפל.

לאחר השלמת הטיפול, מותאמת פלטה נוספת שייעודה לשמר את המצב הסופי.

על מנת לסייע לשמור על תוצאות הטיפול לאורך זמן יש להקפיד להרכיב את הפלטות בהתאם להוראות הרופא המטפל.

כמה זמן אורך הטיפול?

משך זמן הכולל של הטיפול הוא אינדיוודואלי לגבי כל מטופל והמקרה שלו.

לאחר בדיקה כללית אצל הרופא המטפל מתקבלת הערכת זמן כוללת למשך כל הטיפול.

עם זאת אורך טיפול ממוצע היום כ- 12 חודשים.

למי מיועדת שיטת האינוויזלין?

השיטה מיועדת למבוגרים וילדים כאחד. בשני המקרים אנוויזלין מתקן ומזיז את השיניים לפי הנדרש.

עם זאת, הרוב המוחלט של הטיפולים באינוויזלין נעשים למתבגרים ולמבוגרים שמעוניינים בטיפול אורתודנטי שאינו בולט לעין יתר על המידה.

מהם יתרונות האינוויזלין?

לשיטת האינוויזלין יש כמה וכמה יתרונות בולטים וחשובים:

נפרט:

היתרון העיקרי והבולט ביותר הוא האסתטיקה –

יישור השיניים הנעשה הוא בלתי נראה מאחר והפלטות הן שקופות ברמה גבוהה ומקצועית , כך שנעשה טיפול אורתודנטי ועם זאת כמעט בלתי מורגש לעיני חוץ. בניגוד לטיפול אורתודנטי רגיל שבו משתמשים בקוביות ובחוטים המודבקים בחלק החיצוני של השיניים ונראים לעין כל.

יתרון נוסף הוא ההיגיינה –

קשתיות האינוויזלין ניתנות להסרה, שלא כמו הקוביות הרגילות. הגמישות של האינוויזילין מאפשרת לאכול ולעשות כל מה שנחפץ במהלך הטיפול על ידי ההסרה של הקשתיות. בנוסף, מתאפשר ניקיון קל יותר של השיניים והפה על ידי חוט דנטלי וצחצוח שיניים. בניגוד לקוביות שמקשות על הניקיון ושמירת ההיגיינה בפה. מכיוון שאין קוביות שמודבקות על השיניים, ישנו סיכוי קטן יותר להיווצרות כתמים על גבי השיניים. הכתמים נוצרים עקב פלאק חיידקי שמצטבר סביב הקוביות. אם לא מסירים אותו הוא עלול לגרום לפגיעה באמייל השן שמתבטאת בכתמים או בהיווצרות עששת.

כמו כן יש את יתרון הנוחות-

שיטת האינוויזלין שלא כמו טיפול אורתודנטי רגיל, איננה עושה שימוש בחוטים או קוביות מתכת שעלולים לפצוע את חלל הפה או לגרום לגירוי רקמות ולפצוע אותם. כך שבמקרה כזה תאלצו לקבוע זמן התאמה עם מרפאת השיניים. מכיוון שמהלך הטיפול באינוויזלין איננו כרוך בהתאמות של חוטי או סמכי מתכת, קרוב לוודאי שתבזזו פחות זמן בכיסא רופא השיניים.

ולבסוף יתרון גדול ויחודי נוסף הוא הטכנולוגיה –

באינוויזילין קיימת הטכנולוגיה החדשנית לראות את התוצאות הוירטואליות הסופיות של הטיפול, עוד לפני תחילת הטיפול בפועל, כך שניתן לדעת כיצד יראו השיניים לבסוף כשיושלם הטיפול, לשביעות רצונו של המטופל.

photo 4

שיטות ליישור שיניים בלתי נראה 

כל השיטות ליישור שיניים בכל גיל. השיטות כוללות שיטות שקופות ובלתי נראות וכל השיטות המתקדמות בתחום.

Mtm no-trace שיטת יישור שיניים

יישור שיניים בלתי נראה על ידי מכשור קב...

להמשך הצפייה

Incognito שיטת יישור שיניים

...

להמשך הצפייה

Invisalign שיטת יישור שיניים

...

להמשך הצפייה

Mtm יישור שיניים

...

להמשך הצפייה

Aerodentis – שיטת יישור שיניים

...

להמשך הצפייה

Clear Aligner שיטת יישור שיניים

...

להמשך הצפייה