יישור שיניים מחיר

מה הם הגורמים לקביעת מחיר לטיפול אורתודנטי?

מומחיות הרופא

ככל שהרופא מומחה ומקפיד להתעדכן על ידי קריאת מאמרים ונסיעות לכנסים, כך תהיו בטוחים שתקבלו את הטיפול המושלם והמתאים ביותר.

 כמובן  שלימודים אלו גורמים הוצאות נוספות לרופא וזה יכול להשפיע על עלות הטיפול. למרות זאת, מומלץ מאוד לבצע טיפול יישור שיניים אצל רופא מומחה על מנת לקבל אבחנה נכונה ומידע ברור על כל הטיפולים האפשריים והחלופים. אבחנה נכונה ותוכנית טיפול נכון מהווים מקדמה לתוצאה נכונה ובריאה. כמו כן, קיימים דיוקים רבים בתהליך הטיפול. אורתודנט מומחה יידע לאבחן אותם על מנת לקבל תוצאה אסתטית שתתאים לפנים שלכם בצורה אישית. לכן, אין להתפשר ולוותר על אורתודנט מומחה מסיבה תקציבית. לא עושים טיפול אורתודנטי פעמיים !

לאורתודנט מומחה, מופיעים בחותמת שני מספרי רישיונות של משרד הבריאות. הראשון של רופא שיניים, והשני של מומחה ליישור שיניים.

חומרים דנטליים

קיימים סוגי חומרים שונים בתכונתם ובאיכותם, שמשפיעם על עלות הטיפול.

אנחנו, במרפאתנו מקפידים לא לשחזר חומרים. כל החומרים חדשים ובדוקים על ידי המומחה ד”ר אוריאל בלוך.
יש חוטים מיוחדים המרכיבים טיטניום שתכונותם טובות לבריאות השיניים בזמן הטיפול. חלק מהקוביות מוסיפות יתרונות לטיפול כמו קוביות שקופות או ננעלות, ומעלים את עלות הטיפול.

מעבדות

כל טיפול אורתודנטי דורש מכשירים אישים הבנויים על ידי טכנאי במעבדת שיניים.

כמה עולה טיפול אורתודונטי? מה טווח המחיר של יישור שיניים ללא גשר ? מה ההפרש במחיר בין יישור שיניים שקוף ליישור שיניים פנימי.  להלן תמצאו הערכה של מחיר לטיפולי יישור שיניים. זו הערכה גסה של מחירים אצל אורתודונט (מומחה כמובן), בלי מחויבות כל שהיא. המחיר  נקבע באופן אישי רק אחרי בדיקה מלאה ובניית תוכנית טיפול.

טכנולוגיות חדשות

במידה והתחלתם לעבור טיפול עם טכנולוגיה מתקדמת (חיזוי דיגיטלי, התאמה אישית, יישור שיניים שקוף, יישור שיניים בלתי נראה, יישור שיניים ללא גשר, יישור שיניים פנימי)

 אז האורתודנט מומחה משתף את מעבדת ההייטק בישראל או בעולם בכדי לקבל את השירות הנדרש. כמובן שירותים אלו מגדילים את עלות הטיפול.
למרות זאת, האורתודנט המומחה הבקי ברוב השיטות יעזור לכם למצוא את השיטה הנכונה ביותר שתתאים לתקציב שלם.

שירות

במרפאות פרטיות, משקיעים הרבה על מנת להעניק לכם את השירות והחוויה הטובים ביותר.

 מקפידים על מענה  או חזרה טלפוני בהקדם. קובעים תורים ארוכים להמתנה מואטת, דואגים שהרופא יקבל מספר פעמים בשבוע וייתן מענה מהיר במקרה הצורך. מאפשרים שירות אישי ומהיר.

טווח מחירים ליישור שיניים אצל אורתודנטים

כמה עולה טיפול אורתודונטי? מה טווח המחיר של יישור שיניים ללא גשר ? מה ההפרש במחיר בין יישור שיניים שקוף ליישור שיניים פנימי ?

להלן תמצאו הערכה של מחיר לטיפולי יישור שיניים. זו הערכה גסה של מחירים אצל אורתודונט (מומחה כמובן), בלי מחויבות כל שהיא. 

המחיר  נקבע באופן אישי רק אחרי בדיקה מלאה ובניית תוכנית טיפול.

 מטרתנו היא לשתף אתכם בחוויה אומנותית ולהעניק לכם טיפול יישור שיניים יעיל במחיר שיתאים לכם